Förenkla hanteringen av viktskivor vid marklyft och andra lyft från golvnivå med hjälp av Bar Jack single. Placera enkelt Bar Jack single under skivstången och dra sedan tillbaka handtaget. På så sätt blir det lätt och smidigt att lasta på viktskivorna.
Förenkla hanteringen av viktskivor vid marklyft och andra lyft från golvnivå med hjälp av Bar Jack single. Placera enkelt Bar Jack single under skivstången och dra sedan tillbaka handtaget. På så sätt blir det lätt och smidigt att lasta på viktskivorna.
| Bredd | 130 mm |
|---|---|
| Längd | 200 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |