En robust Draghantagställning för dina draghantag. Med 15 pinnar att hänga upp utrustning på, så har du mer än tillräckligt med plats för dina draghantag.
| Bredd | 580 mm |
|---|---|
| Längd | 270 mm |
| Höjd | 1340 mm |
| Vikt | 20 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |