En vinklad dragstång med gummierade hantag som ger dig ett extra bra grepp.
En vinklad dragstång med gummierade hantag som ger dig ett extra bra grepp.
| Bredd | 1200 mm |
|---|---|
| Längd | 100 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 5kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |