Robust roterande roddhantag med räfflad greppyta som ger ett extra bra grepp.
Robust roterande roddhantag med räfflad greppyta som ger ett extra bra grepp.
| Bredd | 160 mm |
|---|---|
| Längd | 100 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |