Häckar för löpträning, snabbhet och hoppövningar.
Passar för både inomhus och utomhusträning
Höjd ca 30cm.
Häckar för löpträning, snabbhet och hoppövningar.
Passar för både inomhus och utomhusträning
Höjd ca 30cm.
| Bredd | 46cm |
|---|---|
| Längd | 30cm |
| Höjd | 30cm |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |