Bentillbehör Till Ställbar Bänk No Gap. Med Bentillbehör Till Ställbar Bänk No Gap så får du ett robust tillbehör med mjuka kuddar som passar till Ställbar bänk no gap
Bentillbehör Till Ställbar Bänk No Gap. Med Bentillbehör Till Ställbar Bänk No Gap så får du ett robust tillbehör med mjuka kuddar som passar till Ställbar bänk no gap
| Bredd | 500 mm |
|---|---|
| Längd | 300 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Vikt | 5 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Semi-Kommersiell |