Biceps-/tricepshandtag som har räfflade handtag och är roterande. Handtaget har en gummiknopp i vardera ände.
Biceps-/tricepshandtag som har räfflade handtag och är roterande. Handtaget har en gummiknopp i vardera ände.
| Bredd | 830 mm |
|---|---|
| Längd | 50 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 3,5kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |