Vad kan maskinen göra? Fri kabeldesign, low pulley, high pulley, leg kick och pectoral fly
Kraftig stålrörkonstruktion med högkvalitativ mörkgrå och silvergrå pulverbeläggning.
Viktmagasin: 72kg precisionsfrästa stålplattor
Kabel: Testad för över 900kg
Remskiva: Glasfiberförstärkta nylonskivor med kullager
Vad kan maskinen göra? Fri kabeldesign, low pulley, high pulley, leg kick och pectoral fly
Kraftig stålrörkonstruktion med högkvalitativ mörkgrå och silvergrå pulverlacksbeläggning.
Viktmagasin: 72kg precisionsfrästa stålplattor
Kabel: Testad för över 900kg
Remskiva: Glasfiberförstärkta nylonskivor med kullager
| Bredd | 101 cm |
|---|---|
| Längd | 120 cm |
| Höjd | 220 cm |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Hemmaträning |