Smalt Enkelgrepp som har ett räfflat handtag för ett extra bra grepp.
Smalt Enkelgrepp som har ett räfflat handtag för ett extra bra grepp.
| Bredd | 150 mm |
|---|---|
| Längd | 180 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 1kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |