Heavy Duty Squat Stand Type 2 håller väldigt hög kvalitet och stabilitet.
T-form bas som tillhandhåller gott om utrymme för knäböj och bänkpress.
Perfekt för hemmet eller gymmet som har ett begränsat utrymme men vill ha toppkvalitet.
Heavy Duty Squat Stand Type 2 håller väldigt hög kvalitet och stabilitet.
T-form bas som tillhandhåller gott om utrymme för knäböj och bänkpress.
Perfekt för hemmet eller gymmet som har ett begränsat utrymme men vill ha toppkvalitet.
| Bredd | 71cm x2 |
|---|---|
| Längd | 82cm |
| Höjd | 190cm |
| Vikt | 62kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |