Markeringskoner som passar perfekt för skolor, idrottsklubbar och motionsidrott.
Färger:
20st Gula
10st Blå
10st Rosa
10st Orange
Dessa markeringskoner har blivit ett oumbärligt hjälpmedel för markeirng i idrott och lek. Speciellt för skolor, idrottsklubbar och även för motionsidrott.
Användningsmöjligheter för NF Markeringskoner
Färger:
20st Gula
10st Blå
10st Rosa
10st Orange
| Bredd | 19cm |
|---|---|
| Höjd | 5cm |
| Vikt | 1.5kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |