Plate rack with wheels
- Ett snyggt och praktiskt sätt att förvara dina bumpers.
Plate rack with wheels är ett smidigt och elegant sätt att förvara dina viktskivor. Hjulen gör detta viktskivsställ fantastiskt mobilt och lätt att flytta runt på.
| Bredd | 615 mm |
|---|---|
| Längd | 615 mm |
| Höjd | 1050 mm |
| Vikt | 10 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Semi-Kommersiell |