En del av vår modulära Crossfit Rigg.
En del av vår modulära Crossfit Rigg. En singelstång som passar utmärkt för både chin-ups och muscle-ups.
Ytbehandlad med specialfärg som ger ett superbra grepp och fantastisk slittålighet.
| Bredd | 230 mm |
|---|---|
| Längd | 1080 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |