Skivstångsställ Typ 2 är det perfekta stället till våra skivstänger med fasta PU-vikter.
Skivstångsställ Typ 2 är det perfekta stället till våra skivstänger med fasta PU-vikter.
Du får plats med 10st stänger av de olika vikterna, vikt per "plan" spelar ingen roll, vill du fylla stället med 10KG stänger så går det utmärkt.
| Bredd | 860 mm |
|---|---|
| Längd | 650 mm |
| Höjd | 1280 mm |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |