Skivstångsställ Typ 3 är det perfekta stället till våra skivstänger med fasta PU-vikter.
Du får plats med 5 st stänger av de olika vikterna, vikt per "plan" spelar ingen roll, vill du fylla stället med 10KG stänger så går det utmärkt.
Skivstångsställ Typ 3 är det perfekta stället till våra skivstänger med fasta PU-vikter.
Du får plats med 5 st stänger av de olika vikterna, vikt per "plan" spelar ingen roll, vill du fylla stället med 10KG stänger så går det utmärkt.
| Bredd | 800 mm |
|---|---|
| Längd | 520 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |