Skolstång tillverkad i stål, gjord för 25mm vikter och är perfekt för dig som precis börjar med att lyfta vikter. Den Passar bra till både ditt hemmagym eller som namnet lyder i skolanläggningar.
Specifikationer:
Håldiameter: 25mm
Stångens längd: 150cm
Stångens vikt: 5kg
Maxvikt: 100kg
Sleeves 280mm
Fjäderlås ingår.
Skolstång tillverkad i stål, gjord för 25mm vikter och är perfekt för dig som precis börjar med att lyfta vikter. Den Passar bra till både ditt hemmagym eller som namnet lyder i skolanläggningar.
Specifikationer:
Håldiameter: 25mm
Stångens längd: 150cm
Stångens vikt: 5kg
Maxvikt: 100kg
Sleeves: 28cm på vardera sida
Fjäderlås ingår.
| Bredd | 25 mm |
|---|---|
| Längd | 150 cm |
| Höjd | 25 mm |
| Vikt | 5kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Håldiameter | 25 mm |
| Maxbelastning | 100 kg |
| Kvalitet | Hemmaträning |
| Längd skivstång | 150 cm |
| Vikt skivstång | 5 kg |