Squat Stand med justerbara spotterarms. Perfekt för hemmagymmet.
Squat Stand med justerbara spotterarms. Perfekt för hemmagymmet. Squat stand med spotter arms har en justerbar höjd.
Squat standet är 100cm hög i lägsta läget och 167cm hög i högsta läget.
Perfekt för både squats, bicepscurls och bänkpress.
| Bredd | 940 mm |
|---|---|
| Längd | 1420 mm |
| Höjd | 1170 mm |
| Vikt | 31 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Hemmaträning |