TF Exclusive PL - PULL OVER
Beställningsvara, normal leveranstid 4-5 månader!
Bilden du ser är 3D animerad. Färgen du ser kan skilja från slutprodukt!Thor Fitness Exclusive är en serie med gymmaskiner i hög kvalité för större gym. TF Exclusive PL - PULL OVER är en del av Thor Fitness Exclusive samlingen.
TF Exclusive PL - PULL OVER är en robust svart pulverlackad gymmaskin. Den ger dig möjligheten att göra pullovers kontrollerat vilket ger goda förutsättningar att isolera lats. Du sitter i en vinkel som gör underkroppen avslappnad vilket ger dig möjlighet att verkligen fokusera på utförandet med de muskelgrupper som övningen avser att träna.

| Bredd | 1300 mm |
|---|---|
| Längd | 1380 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Produktserie | Thor Fitness Exclusive |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |
| Muskelgrupp | Rygg |