Thor Fitness Exclusive är en serie med högkvalité gymmaskiner för större gym. TF Exclusive PL, SEATED / STANDING SHRUGS är en del av Thor Fitness Exclusive samlingen.
Beställningsvara, normal leveranstid 4-5 månader!
Bilden du ser är 3D animerad. Färgen du ser kan skilja från slutprodukt!Thor Fitness Exclusive är en serie med högkvalité gymmaskiner för större gym. TF Exclusive PL, SEATED / STANDING SHRUGS är en del av Thor Fitness Exclusive samlingen.
TF Exclusive PL, SEATED / STANDING SHRUGS är en robust svart pulverlackad gymmaskin. Gör shrugs på ett säkert/kontrollerat sätt med TF Exclusive PL, SEATED / STANDING SHRUGS.

| Bredd | 1350 mm |
|---|---|
| Längd | 970 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Produktserie | Thor Fitness Exclusive |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |
| Muskelgrupp | Rygg |