Robust byggkvalitet, helsvetsad i ett stycke. Olympiska mått i ändarna och 2st lås medföljer, säljes styckvis.
Robust byggkvalitet, helsvetsad i ett stycke. Olympiska mått i ändarna och 2st lås medföljer, säljes styckvis. Perfekt för den som vill träna strongmaninspirerat.
| Bredd | 23cm |
|---|---|
| Längd | 185cm |
| Höjd | 23cm |
| Vikt | 30kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Håldiameter | 50 mm |
| Kvalitet | Kommersiell |
| Längd skivstång | 185 cm |
| Vikt skivstång | 30 kg |