Med Thor Fitness Athletic Combo Rack så får du ett prisvärt Dubbelt power rack som passar perfekt i kommersiellagym och företagsgym. Robust design med j-hooks. Racken har även 8st förvarings pinnar i mitten för 50mm vikter och ett chinsräcke på toppen.
Med Thor Fitness Athletic Combo Rack så får du ett prisvärt Dubbelt power rack som passar perfekt i kommersiellagym och företagsgym. Robust design med j-hooks. Racken har även 8st förvarings pinnar i mitten för 50mm vikter och ett chinsräcke på toppen.
| Bredd | 167 cm |
|---|---|
| Längd | 243 cm |
| Höjd | 238 cm |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |