En perfekt träningsväska från Thor Fitness.
Passar utmärkt till resor eller träningspasset. Smidig design med dragkedja och flera fack.
Gjord i PVC och Polyester
En perfekt träningsväska från Thor Fitness.
Passar utmärkt till resor eller träningspasset. Smidig design med dragkedja och flera fack.
Gjord i PVC och Polyester
| Bredd | 240 mm |
|---|---|
| Längd | 460 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Vikt | 200 gram |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |