Thor Fitness Exclusive är en serie med gymmaskiner i hög kvalité för större gym. TF Exclusive PL, ARM CURL är en del av Thor Fitness Exclusive samlingen.
Beställningsvara, normal leveranstid 4-5 månader!
Bilden du ser är 3D animerad. Färgen du ser kan skilja från slutprodukt!Thor Fitness Exclusive är en serie med gymmaskiner i hög kvalité för större gym. TF Exclusive PL, ARM CURL är en del av Thor Fitness Exclusive samlingen.
En platt armkudde gör träningen bekväm. Armkudden möjliggör inriktning av armbågen för att minska ledkompressionen.

| Bredd | 1140 mm |
|---|---|
| Längd | 1350 mm |
| Höjd | 1120 mm |
| Produktserie | Thor Fitness Exclusive |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |
| Muskelgrupp | Biceps |