En vinkad dragstång med gummierade hantag som ger dig ett extra bra grepp.
En vinkad dragstång med gummierade hantag som ger dig ett extra bra grepp.
| Bredd | 1230 mm |
|---|---|
| Längd | 50 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Vikt | 5,1 |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |