Robust svart tricepsrep med ett gummistopp på vardera sida. Perfekt för att träna ryggen via roddövningar.
Robust svart tricepsrep med ett gummistopp på vardera sida. Perfekt för att träna ryggen via roddövningar.
| Bredd | 150 mm |
|---|---|
| Längd | 700 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 0,8kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |