Roterande U greppshandtag för träning av triceps, varje sida har en gummikula.
Roterande U greppshandtag för träning av triceps, varje sida har en gummikula.
| Bredd | 350 mm |
|---|---|
| Längd | 60 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 2,3 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |