Detta är ett stabilt och robusta vägg/riggmonterat skivstångställ
Förvara dina skivstänger på ett smidigt och stilrent sätt!
Detta är ett stabilt och robusta vägg/riggmonterat skivstångställ
Förvara dina skivstänger på ett smidigt och stilrent sätt!
| Bredd | 11cm |
|---|---|
| Längd | 30cm |
| Höjd | 7,5cm |
| Vikt | 3kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |