Grymt bra träning för kroppens övre del. Chin/Pull-Up-baren kan enkelt monteras på väggen, skruv och plugg för montering ingår.
Mått:
Handtag/Stång, ca 120cm
Mellan fästen, ca 55cm
Grymt bra träning för kroppens övre del. Chin/Pull-Up-baren kan enkelt monteras på väggen, skruv och plugg för montering ingår.
En väggmonterad stång som erbjuder komplett och effektiv överkroppsträning i all sin enkelhet. Stången erbjuder möjlighet att träna både rygg, biceps, triceps, bröst och axlar. Väldigt lätt att montera upp och lika enkel att plocka ned vid behov.
Mått:
Handtag/Stång, ca 120cm
Mellan fästen, ca 55cm
| Bredd | 124cm |
|---|---|
| Längd | 48cm utstick från vägg |
| Höjd | 19cm |
| Vikt | 6kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Hemmaträning |