Ett balanserat Biceps-/tricepshandtag med räfflade handtag som ger extra bra grepp och komfort under träning.
Ett balanserat Biceps-/tricepshandtag med räfflade handtag som ger extra bra grepp och komfort under träning.
| Bredd | 440 mm |
|---|---|
| Längd | 50 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 2,8 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |