Ett vinklat handtag för träning av Biceps/Triceps. Hantaget är Gummibelagda för extra hög comfort under träning.
Ett vinklat handtag för träning av Biceps/Triceps. Hantaget är Gummibelagda för extra hög comfort under träning.
| Bredd | 440 mm |
|---|---|
| Längd | 25 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 2,7kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |