En skivstång med en stor mängd greppvinklar för olika övningsval.
Det spelar ingen roll om du tränar biceps eller triceps, poliquinstången erbjuder en mängd olika övningar för olika muskelgrupper.
Vikt: 28kg
Grepp: 30mm
Maxvikt: 340kg
Sleeve: 38cm
| Bredd | 22,5 cm |
|---|---|
| Längd | 220cm |
| Vikt | 28 kg |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Håldiameter | 50 mm |
| Greppdiameter | 30 |
| Maxbelastning | 340 kg |
| Kvalitet | Kommersiell |
| Längd skivstång | 220 cm |
| Vikt skivstång | 28 kg |