Beställningsvara, normal leveranstid 4-5 månader!
TF Exclusive PL - MULTI ANGLED T - BAR
Thor Fitness Exclusive är en serie med gymmaskiner i hög kvalité för större gym. TF Exclusive PL - MULTI ANGLED T - BAR är en del av Thor Fitness Exclusive samlingen.
TF Exclusive PL - MULTI ANGLED T - BAR är en robust svart pulverlackad gymmaskin. T - BAREN har dubbla handtag varav ena greppalternativet är roterande för högre komfort. Rymliga fotplattor ger möjlighet för en varierad position efter behov.
OBS! Samtliga gymmaskiner i Thor Fitness Exclusive Line står idag uppställda i vårt showroom i Finnerödja. Tveka inte att kontakta oss om du är intresserad av att komma förbi på en privat visning och testa marknadens mest prisvärda gymmaskiner för kommersiellt bruk.

| Bredd | 1220 mm |
|---|---|
| Längd | 1780 mm |
| Höjd | 510 mm |
| Produktserie | Thor Fitness Exclusive |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |
| Muskelgrupp | Rygg |