Beställningsvara, normal leveranstid 4-5 månader!
Bilden du ser är 3D animerad. Färgen du ser kan skilja från slutprodukt! 3D animerad. Färgen du ser kan skilja från slutprodukt!TF Exclusive PL, SMITH/SQUAT RACK COMBO är en robust motviktsbalanserad smith-maskin som gör det mesta möjliga av utrymmet den står på. Baksidan av maskinen är utrustad med ett klassiskt Half rack vilket erbjuder ytterligare en lyftarplats i samma modul. Perfekt för gym med platsbrist eller om man vill ha möjlighet att köra super-set i nära anslutning till smith-maskinen.
| Bredd | 2570 mm |
|---|---|
| Längd | 2240 mm |
| Höjd | 2290 mm |
| Produktserie | Thor Fitness Exclusive |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |