Thor Fitness Exclusive är en serie med gymmaskiner i hög kvalité för större gym. TF Exclusive WS, GORILLA GRIPPER är en del av Thor Fitness Exclusive samlingen.
Beställningsvara, normal leveranstid 4-5 månader!
Thor Fitness Exclusive är en serie med gymmaskiner i hög kvalité för större gym. TF Exclusive WS, GORILLA GRIPPER är en del av Thor Fitness Exclusive samlingen.
En innovativ produkt för underarmsträning. Den kompakta och rättframma designen gör denna maskin till ett utmärkt komplement i maskinparken för en helhetstäckande träningsupplevelse.

| Bredd | 760 mm |
|---|---|
| Längd | 710 mm |
| Höjd | 790 mm |
| Produktserie | Thor Fitness Exclusive |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |
| Muskelgrupp | Biceps |