Beställningsvara, normal leveranstid 4-5 månader!
Bilden du ser är 3D animerad. Färgen du ser kan skilja från slutprodukt!TF Exclusive WS, HIGH LOW PULLEY - ADJUSTABLE är en robust och mångsidig kabelmaskin. Många olika höjdlägen gör denna pulley till en fantastiskt mångsidig maskin i sitt slag. OBS! Draghandtag ingår ej
| Bredd | 890 mm |
|---|---|
| Längd | 1070 mm |
| Höjd | 2290 mm |
| Produktserie | Thor Fitness Exclusive |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |