Professional home gym Half rack är både robust och snygg, det perfekta half racket för hemma gymmet.
TF STANDARD HALF RACK - LOW HEIGHT är både robust och snygg, det perfekta half racket för kommersiellt bruk eller hemmagymmet pga sin låga höjd.
Detta rack har en chinstång så du kan göra chin/pull ups. Justerbara J Hooks låter dig anpassa till just din höjd. På baksidan finns det två skivstångshållare.
| Bredd | 1760 mm |
|---|---|
| Längd | 1620 mm |
| Höjd | 2110 mm |
| Produktserie | Thor Fitness Standard |
| Viktmagasin | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Säkerhetsarmar | Nej |
| Justerbar bredd | Nej |
| Ställbart ryggstöd | Nej |
| Transporthjul | Nej |
| Kvalitet | Kommersiell |